BU ZHONG YI QI TANG

Doplněk stravy. Obsah: 200 g sypké směsi

Skladem (>10 ks)
Značka: TAI MING Limited
1 530 Kč 7,65 Kč / 1 g
Kategorie: Tradiční bylinné preparáty TCM
Záruka: 1 rok

 Složení v denní dávce: Extrakt 3,8:1 vyrobený z následujícího množství těchto bylin v surovém stavu: Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) kořen – 240 mg, Ženšen pravý (Panax ginseng) kořen – 160 mg, Atraktylis velkoúborný (Atractylodes macrocephala) oddenek – 80 mg, Lékořice uralská (Glycyrrhiza uralensis) oddenek a kořen – 160 mg, Děhel čínský (Angelica sinensis) kořen – 80 mg, Mandarinka obecná (Citrus reticulata) plod – 80 mg, Ploštičník hroznovitý (Cimicifuga racemosa) oddenek – 40 mg, Prorostlík čínský (Bupleurum chinense) kořen – 40 mg, Zázvor lékařský (Zingiber officinale) oddenek – 120 mg, Cicimek čínský (Ziziphus jujuba) plod – 80 mg, Pomocné látky: Škrob (pojivo).

Hmotnost obsahu: 200 g

Dávkování: 480 mg 1x denně před jídlem, zapít teplou vodou

Kontakt: FBB s.r.o, Ukrajinská 728/2, 101 00 Praha 10, Česká republika

Upozornění: Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní dávkování. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Není určeno dětem a mladistvým. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a temnu, při pokojové teplotě mimo dosah dětí. Současné použití s léčivými přípravky na snížení srážlivosti krve konzultujte se svým lékařem či lékárníkem. Současné použití s antidiabetiky konzultujte se svým lékařem či lékárníkem. Dlouhodobé použití konzultujte s lékařem. Poraďte se se svým lékařem o užívání produktu a jeho délce. Nepoužívejte nebo přerušte použití produktu v případě podezření na jaterní onemocnění.

Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 výslovně zakazuje prodejcům uvádět u potravin a doplňků stravy jakákoliv tvrzení, která by naznačovala, že tyto mají léčebné vlastnosti.

Přiložené foto je ilustrační!Zpět do obchodu