WU LING SAN

Doplněk stravy. Obsah: 200 g sypké směsi

Skladem (>10 ks)
Značka: TAI MING Limited
1 390 Kč 6,95 Kč / 1 g
Kategorie: Tradiční bylinné preparáty TCM
Záruka: 1 rok

 

Složení v denní dávce (6 g): Extrakt 10:1 vyrobený z následujícího množství těchto bylin v surovém stavu: Atraktylis velkoúborný (Atractylodes macrocephala) kořen – 8 g, Choroš oříš (Polyporus umbellatus) plodnice – 8 g, Žabník jitrocelový východní (Alisma plantago-aquatica subsp. orientale) oddenek – 11 g, Pornatka kokosová (Poria cocos) plodnice – 8 g, Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia) kůra – 5 g. Pomocné látky: Škrob (pojivo).

 Hmotnost obsahu: 200 g

Dávkování: 3x denně 2 g před jídlem, zapít teplou vodou

Kontakt: FBB s.r.o, Ukrajinská 728/2, 101 00 Praha 10, Česká republika

Upozornění: Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní dávkování. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Není určeno dětem a mladistvým. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a temnu, při pokojové teplotě mimo dosah dětí. Současné použití s léčivými přípravky na snížení srážlivosti krve konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Nařízení Evropského Parlamentu a Rady č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 výslovně zakazuje prodejcům uvádět u potravin a doplňků stravy jakákoliv tvrzení, která by naznačovala, že tyto mají léčebné vlastnosti.

 

Přiložené foto je ilustrační!

Zpět do obchodu